Odebírat novinky

Přihlaste se k odběru novinek a získejte náskok před ostatními.


Přihlásit se k odběru!

Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W

Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W
Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W
Výrobce: Digiphot
Model: C-DF-DM-5000 W
Váha: 3155 g
Rozměry (D x Š x V): 0.0 cm x 0.0 cm x 0.0 cm
Dostupnost: Skladem
Cena: 26 990 Kč
Bez daně: 22 306 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Digitální mikroskop 5 Mpix WiFi DM-5000 W

Digitální mikroskopy DM - 5000 W s 5 Mipx čipem H-5000 W vyčnívá vysokou mechanickou precizností a mimořádnou optickou kvalitou. Základna tohoto mikroskopu se skládá z pevného stojanu s vyměnitelnou / otočnou základní deskou s dvěma držáky. Výškové nastavení na chromovém sloupku umožňuje rychlou a plynulou úpravu vzdálenosti od pozorovaného objektu. Nastavitelný „doraz“ zabraňuje neúmyslnému doteku se základovou deskou. Jemné nastavení přes šnekovou převodovku lze regulovat po obou stranách mikroskopu. 

Koaxiální osvětlení sestává z 16 LED diod v prstencovém útvaru, které zajišťují dostatečné, rozptýlené a rovnoměrně dopadající světlo na celou plochu pozorovaného objektu. Diody jsou odolné proti stárnutí. Osvětlení má vysoký jas s dlouhou životností, menší výdej tepla, měkké světlo, bez blesku, nabízí velkou úsporu energie a velmi jednoduchou instalaci. Intenzita a jas světla lze libovolně korigovat pomocí kolečka na kabelu (USB kabel, kterým ja zároveň světlo nabíjeno).

Zvětšení mikroskopů je 15x - 365x v závislosti na rozlišení obrazovky.
 
 
Mikroskop může být osazen různými typy senzorů, které jsou v naší nabídce: H-5000 H (přenos dat přes HDMI) nebo H-5000 U (přenos dat přes USB). Oba uvedené senzory jsou k mikroskopu připojeny stadardním závitem, tedy lze je kdykoliv měnit
 
Hlava senzoru H–5000 W 5 Mpix čip nejnovější generace. To zaručuje vysoce kvalitní obraz, který je barevně neutrální avšak s vysokým kontrastem. 
 

Přenost dat může být řešen buď bezdrátově / WiFi nebo USB kabelem. Tak uděláte z běžného mikroskopu profesionální digitální mikroskop. K hlavě senzoru lze čelistmi připojit smartphone (chytrý telefon) do maximálního rozměru 5,5“, tedy pozorované objekty můžete sledovat přímo na svém telefonu, tabletu anebo počítači. Výsledky pozorování tak může sledovat celý výkumný tým naráz v reálném čase či lze použít jako interaktivní výuku.

Na senzoru lze nastavit funkce jako foto, video a uložení do paměti.

Přenos obrazu probíhá v reálném čase.

Vestavěné baterie mají výdrž cca 4,5 hodiny. Nabíjení je řešeno USB kabelem. 
 
Všechny mikroskopy a typy senzorů jsou dodávány se softwarem Digiphot Cam, který je komplet v českém jazyce. Tento jedinečný program obsahuje všechny nezbytné nástroje pro zpracování obrazu i textových souborů, včetně OCR (optického rozpoznání znaků - z naskenovaného obrázku lze získat text v elektronické podobě). Dalšími nástroji je kreslení/malování, měření (vyžaduje kalibraci) pořizování foto i video záznamů, vytváření screenshotů, posílání obrazu a dat emailem atd.
- přenos obrazu v reálném čase, natáčení, focení, editování
- max rozlišení 2,5Kx2K
-10 snímků/s
- rotace náhledu obrazu pod zvolený úhel
- 18 měřících nástrojů (podpora dynamického a statického měření/psaní poznámek)
- sledování procesu změn (buněčné dělení apod).
- práce na 2 obrazovkách, 4 obrazovky na srovnávací analýzy
- vložení 13 obrázků
- export výsledků měření do Word/Excel/Outlooku
- intuitivní rozhraní i ovládání
 
Program je vhodný pro všestranné použití, ať je cílem vaší práce profesionální zkoumání, školní výuka se studenty anebo jen bádání ve volném čase pro radost.
 
Software je podporován na počítačích systémem Windows™, na tabletech a smartphonech systémy Android™ i Apple™.
 
Kompletní technická specifikace ke stažení zde.

 

Mikroskopy
Zvětšení 15x - 365x
Osvětlení 16 LED, koaxiální
Integrovaná kamera 5 Mpix
Příslušenství instalační DVD, ochranný obal proti prachu.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:  • Mikroskop-shop.cz
  • Chytré IQ hračky
  • Dalekohledy-puskohledy
  • Mikroshop.cz
  • Moderni-domacnost.cz
  • Globus - Klenoty, šperky
  • Lupy-dalekohledy.cz
  • Coloroptik
  • Alza.cz/hracky
© Copyright 2012, artbox, s.r.o. Powered by Open Cart