O Carsonu

Proč CARSON Optical

Mnoho z nás, z vás, jistě už zažilo problém "přečti mi, co je tam napsaný", "nezlobte se prosím, kolik to stojí, já nevidím". A proto jsme se rozhodli vám tyto situace co nejvíce ulehčit. V roce 2011 jsme se stali pro Českou a Slovenskou republiku výhradním dovozcem optických nástrojů značky Carson.

Firma CARSON Optical Ltd se řadí mezi největší světové výrobce lup s vynikající kvalitou. V portfoliu produktů najdeme i širokou nabídku dalekohledů a mikroskopů včetně digitálních.

V čem jsme jiní

Především v kvalitě a uživatelském komfortu jednotlivých výrobků. Každá lupa prochází na konci výrobního cyklu laserovým měřením, tedy u všech lup je zaručeno uvedené zvětšení po celé ploše čočky (nikoliv jen uprostřed, jak bývá u většiny konkurenčních lup zvykem). Pokud Carson stanoví zvětšení 2x, znamená to zvětšení přesně 2x a to od kraje ke kraji.

Carson lupa  Obycejna lupa

                         Obr: Carson ruční lupa RM-95                                                      Obr: Obyčejná ruční lupa

Veliký důraz je kladen také na inovaci a vývoj. V našem portfoliu tedy najdete širokou nabídku lup na úplně všechna využití a pro všechny věkové skupiny. Ať už se jedná o lupy pro děti, kapesní lupy pro každého z nás na ceny v obchodech, hobby lupy, digitální lupy na čtení anebo profesionální lupy.

A protože máme poctivou práci rádi, jsme tu, abychom vám Carson nabídli.

© Copyright 2012, artbox, s.r.o. Powered by Open Cart