Odebírat novinky

Přihlaste se k odběru novinek a získejte náskok před ostatními.


Přihlásit se k odběru!

Digitální lupa 6-60x s 7" tabletem DM-70, připojení na TV a PC

Digitální lupa 6-60x s 7" tabletem DM-70, připojení na TV a PC
Digitální lupa 6-60x s 7" tabletem DM-70, připojení na TV a PC Digitální lupa 6-60x s 7" tabletem DM-70, připojení na TV a PC Digitální lupa 6-60x s 7" tabletem DM-70, připojení na TV a PC Digitální lupa 6-60x s 7" tabletem DM-70, připojení na TV a PC Digitální lupa 6-60x s 7" tabletem DM-70, připojení na TV a PC Digitální lupa 6-60x s 7" tabletem DM-70, připojení na TV a PC Digitální lupa 6-60x s 7" tabletem DM-70, připojení na TV a PC Digitální lupa 6-60x s 7" tabletem DM-70, připojení na TV a PC
Výrobce: Digiphot
Model: C-DF-DM-70
Rozměry (D x Š x V): 0.0 cm x 0.0 cm x 0.0 cm
Dostupnost: Skladem
Cena: 23 590 Kč
Bez daně: 19 496 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Digitální lupa 6-60x s 7" tabletem DM-70, připojení na TV a PC

Digitální lupa DM-70 je profesionální přenosné zařízení pro slabozraké. Sestává se ze čtecího zařízení (myši) a 7" tabletu (uhlopříčka 17,5 cm) s vysokým jasem a kontrastem, který je uzpůsoben potřebám lidem s oční vadou. Obraz je podsvětlen LED diodami, lze na něm nastavit požadovaný režim prohlížení,nastavení jasu/kontrastu atd.
 
Lupa má 6x-60x zvětšení na tabletu (až 120x na TV - záleží na rozlišení TV obrazovky) a nabízí 12 různých režimů čtení.
- plnobarevný režim, černá na bílé, bílá na černé, černá na žluté, bílá na modré, modrá na bílé, bílá na červené, červená na žluté, žlutá na červené, bílá na zelené, fialová na žluté, bílá na žluté
 
Lupa DM-70 je navržena tak, aby bylo její ovládání co nejvíce intuitivní a jednoduché. Na čtecím zařízení (myši) jsou umístěna 3 tlačítka funkcí s reliéfem pro slabozraké a kontrastně barevně odlišená. Jejich ovládání je naprosto intuitivní.
červené - zapnout/vypnout
zelené + - zvětšení, přiblížení
žluté tlačítko - volba čtecího režimu (v nabídce je 12 barevných čtecích módů)
 
Výchozí zvětšení lupy je nastaveno na 6x - další nastavená zvětšení jsou 8x-12x-15x-30x-60x. Při každém stisku žlutého tlačítka je změna doprovozena zvukovým signálem, aktuální zvětšení se zobrazí i na displeji (tabletu).
 
 
Myš je s tabletem propojena kabelem USB-jack.
 
Výdrž baterie je 4-5 h kontinuální práce.
 
Balení obsahuje: tablet s 17,5 cm úhlopříčkou, ochranné kožené pouzdro na tablet, čtecí lupu (myš), AC adaptér, video kabel, Video / USB kabel (pro připojení přes USB k monitoru PC nebo TV), USB kabel (pro připojení přes USB jako AC adaptéru)
 
Lupa je určena zejména pro slabozraké na čtení drobných textů, účtů a složenek, formulářů a smluv a v neposlední řadě pro zpříjemnění chvil volna nad knihou.
 
Lupy
Zvětšení 6x60x na tabletu, až 120x na monitoru/TV
Osvětlení LED
Příslušenství 7" tablet, ochranné koženkové pouzdro, AC adaptér, Video kabel (na propojení s TV, AV vstup), USB kabel na propojení s počítačem (monitorem), čistící utěrku
Baterie akumulátor, síťový adaptér

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:  • Mikroskop-shop.cz
  • Chytré IQ hračky
  • Dalekohledy-puskohledy
  • Mikroshop.cz
  • Moderni-domacnost.cz
  • Globus - Klenoty, šperky
  • Lupy-dalekohledy.cz
  • Coloroptik
  • Alza.cz/hracky
© Copyright 2012, artbox, s.r.o. Powered by Open Cart