Odebírat novinky

Přihlaste se k odběru novinek a získejte náskok před ostatními.


Přihlásit se k odběru!

Digitální lupa 4-50x s 5" displejem DM-50, připojení na TV a PC

Digitální lupa 4-50x s 5" displejem DM-50, připojení na TV a PC
Digitální lupa 4-50x s 5" displejem DM-50, připojení na TV a PC Digitální lupa 4-50x s 5" displejem DM-50, připojení na TV a PC Digitální lupa 4-50x s 5" displejem DM-50, připojení na TV a PC Digitální lupa 4-50x s 5" displejem DM-50, připojení na TV a PC Digitální lupa 4-50x s 5" displejem DM-50, připojení na TV a PC Digitální lupa 4-50x s 5" displejem DM-50, připojení na TV a PC
Výrobce: Digiphot
Model: C-DF-DM-50
Váha: 230 g
Rozměry (D x Š x V): 16.0 cm x 2.0 cm x 13.0 cm
Dostupnost: Skladem
Cena: 14 790 Kč
Bez daně: 12 223 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Digitální lupa 4-50x s 5" displejem DM-50, připojení na TV a PC

Digitální lupa DM-50 je snadno použitelná přenosná lupa (pouze 230 gr) určená pro všechny uživatele, kteří mají problémy se zrakem. Hlavním znakem je dokonalá  5" LCD obrazovka (cca 12,7 cm) s vysokým jasem, která je podsvětlena LED diodami a poskytuje tak ostrý a jasný obraz.
Lupa má 4x-50x zvětšení na displeji (až 450x na TV) a oproti konkurenčním modelům nabízí až 14 různých režimů prohlížení. Pod lupou je možné i psát.
 
Lupa DM-50 je navržena tak, aby práce s ní byla co nejjednodušší. Kromě displeje jsou na hlavní ploše pouze 3 tlačítka funkcí s reliéfem pro slabozraké a kontrastně barevně odlišená. Jejich ovládání je naprosto intuitivní.
Žluté tlačítko M - volba režimu čtení (v nabídce je 14 barevných čtecích módů), nastavení jasu, hlasitosti 
Zelené + - zvětšení, přiblížení
Červené - - zmenšení, oddálení
 
Dvě integrované kamery mají vynikající hloubku ostrosti, díky čemuž je možné číst i vzdálené texty na vzdálenost až cca 5m a psát (vyklopením stojánku nebo držením lupy v jedné ruce a psaním druhou).  Stačí je pomocí funkce freez (tlačítko na pravé horní hraně lupy) zmrazit/vyfotit na LCD displej a následně si ho zvětšit a nastavit požadovaný kontrast.
 
Obraz lze zvětšit 4x až 50x na LCD displeji, připojením na TV obrazovku nebo monitor PC až 450x (dle rozlišení dané obrazovky/monitoru). Obraz je podsvětlen LED diodami.
 
Digitální lupa DM-50 má integrovaný akumulátor, který udrží zařízení až 4 h v chodu. Oproti konkurenčním modelů je baterie je výměnná, tedy v případě skončení jeji životnosti lze dokoupit pouze baterii a nemusíte měnit celý produkt.
 
Balení obsahuje: digitální lupu, ochranné pouzdro, AC adaptér, Video kabel (na propojení s TV, AV vstup), USB kabel na propojení s počitačem (monitorem), čistíčí utěrku, řemínek na zápěstí.
 
Lupa je určena zejména pro slabozraké lidi na čtení drobných textů, jizdních řádů, cenovek v obchodech, účtů a složenek, čtení a podepisování formulářů a smluv a v neposlední řadě pro zpříjemnění chvil volna nad křížovkami nebo knihou.
 
Lupy
Zvětšení 4-50x na displeji, až 450x na monitoru/TV
Osvětlení LED
Příslušenství ochranné pouzdro, AC adaptér, Video kabel (na propojení s TV, AV vstup), USB kabel na propojení s počitačem (monitorem), čistíčí utěrku, řemínek na zápěstí.
Baterie akumulátor

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:  • Mikroskop-shop.cz
  • Chytré IQ hračky
  • Dalekohledy-puskohledy
  • Mikroshop.cz
  • Moderni-domacnost.cz
  • Globus - Klenoty, šperky
  • Lupy-dalekohledy.cz
  • Coloroptik
  • Alza.cz/hracky
© Copyright 2012, artbox, s.r.o. Powered by Open Cart